Canım baldizim ( resmini yayınlamıştım )

Canım baldizim ( resmini yayınlamıştım )
Merhaba sevgili arkadaşlar. Sizlere başımdan geçmekte olan ve halen devam eden olayları paylaşmak istedim. ben 2 sene önce akrabalar vasıtasıyla tanıştigim biriyle nişanladım. nişanlılıgun 3 üncü ayıydı bacanağım iş kazasında öldü. Nişanlımda baldızi yalnız birakmamak için onun evinde yanında durmaya başladı. Baldız ım nişanlımdan 4 yaş küçük ve çok güzel seksi birisiydi. Bende sık sık yanlarına gider goz kulak olurdum.
Böyle gidip gelmeler çoğaldıkça baldızımla aramızda çok güzel diyaloglar başladı. Onları gezmeye yemeğe sinemaya götürüyordum. Günler aylar geçti ve düğün oldu evlendik. Evi çoktan tutmuştuk büyük bir evdi. Düğünden 1 hafta sonra baldızi da çağırdık yanımıza. Ara sıra onun evine gider orda kalırdık. Bir gün kayinpeder dediki. Daha büyük bir ev bulun ikinizin eşyalarıda sığsın iki eve kira vermeyin deyince içim kıpır kıpır oldu. Numaradan dedimki baba elalem yanlış anlar olurmu dedim o da ben sana guveniyorum el ne derse desin dedi. Oysa kurda kuzu teslim etmişti.
Evi bulduk tuttuk taşındık artık tek aile olmuştuk. Baldız in 2 yaşında bir oğlu vardı. Aradan zaman geçtikçe bizim aramızdaki ilişki daha da ilerledi hatta cinsel muhabbetlere bile başlamıştik. Tabi eşimin bu olanlardan haberi yoktu. Birgün baldiz dedik hastaneye gideceğim benimle gelirmisin anlamda çocuğa bakar dedi bende gelirim elbet sen demesende seni yalnız bırakmam dedim. Yola çıktık. Yolda sordum hayırdır arzu ne için gidiyorsun dedim önce biraz çekindi sonra göğüslerimde bir ağrı var onun için dedi ama utandığını belli ediyordu. Bende gülümseyerek utanma arzu hastalık bu dedim o da gülümsedi. Hastaneye vardık muayene röntgen sonra ultrason işimiz bitti çıktık. Dolmuşa binecektik dedi yürüyerek gidelim boşver dedi. Bende dedim o zaman gel şurda çay içelim olmaz dedi işlek cadde bir gören olur laf olur dedi bende arka bahçede otururuz hem sigara içeriz dedim Tamam dedi. Oturduk sohbet başladı sordum sonuçlar ne oldu neymis derdin dedim çocuk emzirmeyle ilgiliymis korkulacak birşey yok dedi. Meme kanserinden korktum onun için geldim dedi. Bende dedim meme kanserinin çoğu doğum kontrol hapı ve kürtajdan kaynaklanıyormus dedim. Baldiz da dediki biz rahmetli ile ne hap kullandık nede herhangi birşey yaptık deyince bende boş bulunup en doğrusu tabi ya et ete deyecek dedim. Dedim ama öyle utandik ikimizinde yüzü kızardı. Baldiz gülümsüyordu ama bu gülümseme şehvetli bir gülümsemeydi. Olur utanma insanlık hali dedi bana dahada cesaret geldi… ( devamı hemen gelecek arkadaşlar )

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir