Genç Misafirimiz  Bölüm 3

Genç Misafirimiz  Bölüm 3

Ertesi gün evde Selimle yalnızdık. “Tarık ağbi daha yakından seyretmek istemez miydin? “ dedi damdan düşer gibi. Tam ne dediğini anlayamadım. Aklıma onları seyretmem geldi. Aman allahım görmüş müydü beni dikizlerken. Anlamamış gibi yaptım. “Ağbi karşıda ayna vardı seni gördüm iki seferinde de “ Kıp kırmızı oldum. Ağzımı açamadım. Kontrolün kendisinde olduğunu farketti. “Istersen yanımıza gelebilirsin. Sibel bu konulara açık kız. Söyledim çok eğlendi yaptığını duyunca“ dedi. Rezil olmuştum. Tam bir rezalet. “Hayır canım olur mu hiç?” dedim sadece. “Aman ağbi nazlanma. Sibel’i kim seyretmek istemez. O kadar güzel kız. Taş gibi körpe. Ama ellemek yok haaa! Karışmadan.” dedi gülerek. Hayır demediğime göre kabul ettiğimi anladi. “Ağbiciğim anlamışsındır Dilek abladan ne kadar hoşlandığımı. Sen de bana onun kilotlarını falan elletirsin. Ne güzel olur aramızda erkek  erkeğe bir dayanışma olur.” Diyecek bir şey bulamadim. 

-Hadi, ağbi yatak odanıza gidelim. Ablamın kilotlarini görmek istiyorum.

Önden yürümeye başladı. Arkasindan yürüdüm engellemek için. Odaya girmişti bile. Çekmecekleri açıyordu. “Burda mı? Burda mı? “ diye sorarken buldu. Birini tutup çıkardı. Elinden almaya cesaret edemedim. Fena yakalanmıştım. Çocukla kavga etmeye niyetim yoktu. Bize maddi olarak da o kadar büyük bir refah sağlamıştı ki varlığı. Riske atmak istemedim yeni düzenimizi ?
-Ağbi çok güzel ya. Bunu içinde ne güzel görünüyordur ablam yaa!

Bir kaç tanesini daha çıkartıp tek tek yorum yaptı. Sonra birini önüne sürtmeye başladı. Ben sesimi çıkartmadıkça cesareti artıyordu. Gömleğini çıkardı. Üstünde kot pantolonuyla yatağımıza sırt üstü uzandı.

-Ağbi senden bir şey istiyeceğim. Lütfen beni kırma. Hayallerimin birazını yaşamama yardım et. Bak benim sayemde Sibel’i nasil seyrediyorsun.

Durumumu tekrar hatırlatarak elini güçlendiriyordu. ?
-Ben şimdi gözlerimi kapatacağım. Sen sanki Dilek ablaymışsın gibi yavaşça fermuarımı açacaksın. Ardından da kilodumu sıyıracaksın aşağıya. Benimki çıkınca da üstünde ablamın kilotunu hafif hafif sürtüp gıdıklayacaksın. Beni tahrik edeceksin.

Bunu söyleyip elime karimin kırmızı dantel kilotunu tutuşturdu. Tereddüt ettim. “Hadi ağbi, biz kankayız artık yaa” dedi. Isteksizce yanına yaklaştım. Bir elimde acemice tuttuğum kilot, öteki elimle pantolonunun düğmesini açtım. Erkekliğinin üstünde olduğumu düşündüğüm için fermuarın ucunu tutmak için biraz çekindim. Aşağıya doğru çektim. kilotunun içinde bir canavar olduğu besbelliydi artık. Tam serleşmemiş hissediyordu ama kilodunu doldurmuştu. Dokunmalarım tahrik etmiş olmalı ki gözlerimin önünde büyüdü. Ben kilotu sıyırmadan dışarıya çıkmaya başladı. Kocaman bir başı vardı gerçekten kızın korktuğu kadar vardı. ?
-İndir ağbi kilotumu. Rahatlasın biraz

Elimi erkekliğine değdirmeden, kilota parmağımı takıp aşağı doğru çektim. O kadar Kocaman bir şeydi ki ben de erkek miyim diye düşündüm.

-Ağbi pantolonumu biraz aşağıya çek. Kilotu da.” 

Dediklerini sorgusuz yaptım. Şimdi taşaklarından göbeğine kadar uzanan kalın bir yarak duruyordu karşımda. Koyu renkli ve çok güzeldi. Dilek bunu görse tapardı.

-Hadi ağbi, başlasana.

Karımın kilotunu sağ elime alıp yüksekten tutarak hafif hafif Selim’in yarağına değdirmeye başladım. Aşağıdan yukarı, yukarıdan aşağı yavaşça gidip geliyordum. Selim kendinden geçiyordu.

-Ohhh! Zeynep abla sana bayılıyorum. Hastayım sana.?
Yarağı daha da sertleşiyordu. Onu böyle görmek beni de heyecanlandırmıştı. Karım için söylediklerine kızmama rağmen çok tahrik ediciydi. Daha arzuyla gezdirmeye başladım karımın kilotunu yarağının üstünde. Onu deli etmek istiyordum. Eğilip kulağına fısıldamaya başladım. 

-Ohh! Selim, Zeynep ablan çırıl çıplak yatakta. Sana bunları yaparken dolgun memeleri dalgalanıyor. Uçları sim dik olmuş.

Selim zevklendikçe ben daha aşka geliyordum. Resmen bunları karımın ona yaptığını düşünüyordum. Dakikalarca bir birimizi azdırdık. Soluk soluk soluğaydık artık. Selim sert bir şekilde elimi yakaladı. Yarağını tutturdu.

-Asıl ağbi. 31 cektir bana. Boşalt beni Dilek Ablam için. Kilotunun üstüne fışkırayım. Ona giydir bu akşam.

Alev alevdi yarağı. Karım için yanıp tutuşuyordu bu çocuk. Boşaltmalıydım onu. Avucuma tükürdüm. Taş gibi yarağını kavradım. Elime zor sığıyordu. Aşağı yukarı sıvazlamaya başladım. O an onu kıskandım. Böyle bir şeyi tutmak bile çok güzel duyguydu. Benimki ne kadar küçükmüş. Ne kadar zayıf. Elimdeyken kıymetini bilmem lazım diye düşündüm. Öteki elimle de taşaklarını avuçlamak istiyordum ama karımın kilotunu deliğinin önünde tutmam gerekiyordu. Dölleri boşa gitmemeliydi. Hala karımla ilgili şeyler söylüyordum. Dakikalarca 31 çektirdim ona. Sonunda avucumda sarsılan bu canavarın deliğinden fışkıran döller karımın kırmızı kilotunun üstüne birikmeye başladı. ?
-OHHH! Ablam! Dilek ablam… Seni istiyorum. Senin için boşalıyorum. OHHHHHHH! 

Bitmiyordu. Taşacaktı minik dantel parçasından. Avucumu açıp engellemeye çalıştım. Uzun bir ohh çektikten sonra durdu. Bir kaç saniye sonra Gözlerini açıp bana baktı gülerek. “Ağbi harikaydın” dedi nefes nefese. Ben de kendimden geçmiştim. Sessizce “iyiydi” dedim. Kendi sikimi düşünecek bir ortam değildi maalesef. Karımın kilotunu dikkatle sehpanın üstüne koydum. 

-Ağbi ben biraz uzanıp dinleneyim burada

Yatağın karşısindaki koltuğa oturdum. Sakinleşmeye çalışırken gözlerimi yatakta uzanan Selim’den alamıyordum. O yatağa yakışıyordu bunu farkettim. O sabah ilk defa bu evin erkeği olmaya aday biri olarak gördüm onu ve korktum bu piç kurusundan.?
Devamı var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir